Poučno in zanimivo doživetje iz prve roke.

Poučno in zanimivo doživetje iz prve roke

 
Za skupine je ob obisku Brežic idealna odločitev vodeni ogled znamenitosti z izkušenimi lokalnimi turističnimi vodniki, ki bodo s skrbno izbiro znamenitosti, zanimivimi informacijami in prijaznostjo poskrbeli za nepozabno doživetje. Iz prve roke boste Brežice spoznali v prav posebni luči ter jih zares doživeli.
 
Vodniki že pred ogledom prisluhnejo vašim željam in poskrbijo za individualno prilagojeno vodenje, ki bo vsem ostalo v lepem spominu.
Raziskovanje z vodnikom

Cenik turističnega vodenja

Skupina do 20 oseb: 40,00 € na uro (opcija slovenski/tuji jezik)
Skupina nad 20 oseb: 2,00 € na osebo na uro (opcija slovenski/tuji jezik)
Individualno vodenje: 20,00 € na uro.

Kontakt

Skrbnik evidence preverjenih lokalnih turističnih vodnikov v občini Brežice je Zavod za podjetništvo, turizem in mladino Brežice, Gubčeva ulica 10a, 8250 Brežice.
Kontaktni podatki: info@discoverbrezice.com ali +386 (0)7 62 070 35

Seznam lokalnih turističnih vodnikov za občino Brežice:
 
Vodenje v slovenščini

Vodenje v slovenščini

  • Dejan Cizl; dejan.cizl@gmail.com
  • Vesna Savić; uvojak@yahoo.com
  • Žiga Petelinc; ziga.petelinc@gmail.com
  • Mateja Pšeničnik; mateja.psenicnik@gmail.com
  • Sabina Planinc Kovačič; sabina.planinc@gmail.com
  • Silvija Skrivalnik; silvija.skrivalnik@gmail.com
  • Lidija Poteka; lpoteko@gmail.com
  • Sabina Zakšek; bina.angeli@gmail.com
  • Sonja Klemenčič; klemencic.sonja@gmail.com
  • Larisa Jazbar; larisa.jazbar@gmail.com
  • Nastja Perec; nastja.per@gmail.com
  • Patricija Kelhar; patricija.kelhar@gmail.com
  • Jasna Šepetavec; sepetavc.jasna@gmail.com
  • Marijana Sotlar Koprivnik; marijana.koprivnik@resistec.si
  • Mirjam Krisper; mirjam.krisper@gmail.com
  • Janez Hrastovšek; janez.hrastovsek@gmail.com
vodenje v srbo-hrvaščinivodenje v srbo-hrvaščini

vodenje v srbo-hrvaščini

  • Dejan Cizl; dejan.cizl@gmail.com
  • Vesna Savić; uvojak@yahoo.com
  • Žiga Petelinc; ziga.petelinc@gmail.com
  • Mateja Pšeničnik; mateja.psenicnik@gmail.com
  • Sabina Planinc Kovačič; sabina.planinc@gmail.com
  • Sonja Klemenčič; klemencic.sonja@gmail.com
  • Larisa Jazbar; larisa.jazbar@gmail.com
vodenje v angleščinivodenje v angleščini

vodenje v angleščini

  • Dejan Cizl; dejan.cizl@gmail.com
  • Vesna Savić; uvojak@yahoo.com
  • Žiga Petelinc; ziga.petelinc@gmail.com
  • Silvija Skrivalnik; silvija.skrivalnik@gmail.com
  • Sabina Zakšek; bina.angeli@gmail.com
  • Nastja Perec; nastja.per@gmail.com
  • Patricija Kelhar; patricija.kelhar@gmail.com
  • Janez Hrastovšek; janez.hrastovsek@gmail.com
vodenje v nemščinivodenje v nemščini

vodenje v nemščini

  • Sabina Zakšek; bina.angeli@gmail.com
vodenje v italjanščini

vodenje v italjanščini

  • Nastja Perec; nastja.per@gmail.com
vodenje v francoščini

vodenje v francoščini

  • Sabina Planinc Kovačič; sabina.planinc@gmail.com
© 2022 discoverbrezice.com
izdelava: ETREND

×

KOŠARICA

ŽELIM NA BLAGAJNO
NAZAJ K NAKUPOVANJU